Головна

Якщо ви тут, отже, шукаєте послуги літературного редагування текстів, коректури текстів, перекладу текстів в Україні. Ласкаво прошу!

Мене звати Яна Єріна, і я професійний україномовний редактор із досвідом роботи понад 10 років у сфері літературної обробки текстів будь-якого жанру, форми, складності та тематики українською та російською мовами.

Стилістично грамотно викладений текст дає читачеві впевненість, що до нього звертається освічена людина. Тоді сенс, закладений у ньому, набуває надзвичайної сили. А ось текст з елементарними помилками й неправильною розстановкою розділових знаків погіршує враження. Особливо, якщо це закінчений продукт — рукопис роману, наприклад.

У яких випадках необхідна допомога літературного редактора? Виправити орфографію й пунктуацію в тексті — лише частина його обов’язків. Редактор покращує сприйняття тексту читачем, працює з мовно-стилістичними засобами. Специфіка роботи редактора-побачити текст очима автора й потенційного читача одночасно. Головне в процесі редагування – стати однодумцем автора, не змінити хід його думок, зберегти індивідуальні особливості, авторську манеру викладати матеріал, підготувати текст до зустрічі з читачем.

Надаю послуги онлайн:

  • літературне редагування текстів російською та українською мовою
  • коректура текстів російською та українською мовою
  • переклад текстів із російської на українську та з української на російську
  • технічне редагування текстів дисертацій та інших наукових робіт
  • копірайтинг, рерайт
  • оформлення бібліографічного списку літератури за ДСТУ
  • розроблення дизайну презентацій

Остаточна вартість будь-якої послуги розраховується в індивідуальному порядку після аналізу тексту і складності роботи з ним.

Залишилися питання? Виберіть будь-який зручний месенджер для зв’язку зі мною й оперативно отримаєте безплатну консультацію.


Переваги, які цінують замовники послуги літературного редагування тексту:

Конфіденційність

Вам не варто турбуватися про пересилання ваших текстів третім особам. Я дотримуюсь беззастережної конфіденційності і авторських прав. Жоден із сторонніх не дізнається про зміст вашого тексту і зміни, яких він зазнав.

Якість роботи

Мною сформований оптимальний процес роботи з триразовим вичитуванням, контролем якості та дотриманням норм мови. Всі виправлення, які вносяться у текст, автор побачить завдяки режиму відображення правок у редакторі MS Word.

Дотримання термінів

Терміни виконання вашого замовлення залежатимуть від загального обсягу тексту, від виду правки (див. розділ ПРО ПОСЛУГИ), а також моєї завантаженості під час вашого звернення. У будь-якому випадку ви отримаєте якісний результат.

Перед початком редагування тексту книги у вас є можливість оцінити якість послуг і безкоштовно замовити пробне редагування фрагмента.

 

Наша загальна мета грамотність и легкість сприйняття ваших текстів!