Послуги редагування та корегування тексту в Україні

Послуги редагування та коректури тексту в Україні

Ви тут, отже шукаєте послуги редагування та корегування тексту в Україні. Ласкаво прошу.

Мене звати Яна Єріна. Я професійний редактор із досвідом роботи понад 15 років у сфері редагування текстів будь-якого жанру, форми, складності та тематики українською та російською мовами. У моєму редакторському портфоліо – 100+ мільйонів знаків відредагованих текстів і 90+ виданих книг. У географії замовлень – 28 країн світу.

Стилістично грамотно викладений текст дає читачеві впевненість, що до нього звертається освічена людина. Тоді сенс, закладений у ньому, набуває надзвичайної сили. А ось текст з помилками погіршує враження. Особливо, якщо це закінчений продукт – рукопис роману, наприклад.

У яких випадках необхідна допомога літературного редактора? Виправити орфографію й пунктуацію в тексті – лише частина його обов’язків. Редактор покращує сприйняття тексту читачем, працює з мовно-стилістичними засобами. Специфіка роботи редактора – побачити текст очима читача, стати однодумцем автора, не змінюючи ходу його думок, зберігаючи індивідуальні особливості і авторську манеру викладати.

Надаю послуги редактора віддалено:

  • літературне редагування тексту російською та українською мовою
  • корегування тексту російською та українською мовою
  • переклад тексту із російської на українську мову
  • наукове редагування дисертації та інших наукових робіт
  • оформлення бібліографічного списку літератури за ДСТУ
  • розроблення дизайну презентації

Підписуйтесь на мій канал в Telegram

Переваги, які цінують замовники послуги редагування та корегування тексту

Конфіденційність

Пересилання ваших текстів третім особам виключено. Дотримуюсь беззастережної конфіденційності і авторських прав. Про недоліки вашого тексту буду знати лише я.

Якість роботи

Двократне вичитування і корегування з дотриманням вимог Правопису-2019 та видавничих стандартів. Зміни вносяться у MS Word в режимі запису виправлень з коментарями.

Дотримання термінів

Терміни виконання вашого замовлення залежатимуть від обсягу тексту, виду правки і моєї завантаженості під час звернення. У будь-якому разі отримаєте якісний результат в строк.

 

Вартість замовлення розраховується відповідно до обраного тарифу в індивідуальному порядку після аналізу тексту і залежить від складності роботи з ним.

Якщо вам необхідна консультація, напишіть в один з месенджерів в робочий час.

Перед тим як замовити послуги редагування та коректури тексту в Україні віддалено, у вас є можливість зробити текст-драйв 2 000 знаків із пробілами. Пропозиція дійсна для замовлень в обсязі від 1 авторського аркуша (40 000 знаків із пробілами ~ 20 сторінок). Якщо обсяг вашого тексту менше, вартість пробного редагування оплачується замовником за тарифом.

Для редагування і перекладу приймаю тексти у форматі doc, docx.

З моїм редакторським портфоліо і відгуками авторів, які отримали послуги редагування та корегування, можна ознайомитися у відповідних розділах меню.

Наша загальна мета — грамотність и легкість сприйняття вашого тексту.