Головна

Послуги редагування та коректури тексту в Україні

Якщо ви тут, отже шукаєте послуги редагування та коректури тексту в Україні. Ласкаво прошу.

Мене звати Яна Єріна. Я професійний редактор із досвідом роботи 15 років у сфері літературної обробки текстів будь-якого жанру, форми, складності та тематики українською та російською мовами. У моєму редакторському портфоліо – 95+ мільйонів знаків відредагованих текстів і 75+ виданих книг. У географії замовлень – 28 країн світу.

Стилістично грамотно викладений текст дає читачеві впевненість, що до нього звертається освічена людина. Тоді сенс, закладений у ньому, набуває надзвичайної сили. А ось текст з помилками погіршує враження. Особливо, якщо це закінчений продукт – рукопис роману, наприклад.

У яких випадках необхідна допомога літературного редактора? Виправити орфографію й пунктуацію в тексті – лише частина його обов’язків. Редактор покращує сприйняття тексту читачем, працює з мовно-стилістичними засобами. Специфіка роботи редактора – побачити текст очима читача, стати однодумцем автора, не змінюючи ходу його думок, зберігаючи індивідуальні особливості і авторську манеру викладати.

Надаю послуги редактора віддалено:

  • літературне редагування тексту російською та українською мовою
  • коректура тексту російською та українською мовою
  • переклад тексту із російської на українську та з української на російську
  • технічне редагування дисертації та інших наукових робіт
  • оформлення бібліографічного списку літератури за ДСТУ
  • розроблення дизайну презентації
  • NEW – послуга дизайну і верстки багатосторінкових видань

Для зв’язку зі мною скористайтеся будь-яким зручним способом, зазначеним у розділі КОНТАКТИ.

Шановні власники адрес @gmail.com! Іноді листи від мене потрапляють в СПАМ, будь ласка, зверніть на це увагу.


Переваги, які цінують замовники послуги редагування та коректури тексту:

Конфіденційність

Пересилання ваших текстів третім особам виключено. Дотримуюсь беззастережної конфіденційності і авторських прав. Про недоліки вашого тексту буду знати лише я.

Якість роботи

Двократне вичитування і корегування з дотриманням вимог Правопису-2109 та видавничих стандартів. Виправлення вносяться у MS Word в режимі запису виправлень з коментарями.

Дотримання термінів

Терміни виконання вашого замовлення залежатимуть від обсягу тексту, виду правки і моєї завантаженості під час звернення. У будь-якому разі отримаєте якісний результат в строк.

Вартість замовлення розраховується відповідно до обраного тарифу в індивідуальному порядку після аналізу тексту і залежить від складності роботи з ним. Мінімальне замовлення від 10 000 знаків із пробілами.

З моїм редакторським портфоліо і відгуками авторів можна ознайомитися у відповідних розділах меню. Якщо вам необхідна додаткова консультація, зателефонуйте, напишіть в один з месенджерів – я завжди онлайн.

Перед тим як замовити послуги редагування та коректури тексту в Україні віддалено, у вас є можливість зробити текст-драйв 2 000 знаків із пробілами. Пропозиція дійсна для замовлень від 20 000 знаків із пробілами ~ 10 сторінок.

 

Наша загальна мета грамотність и легкість сприйняття ваших текстів!