Головна

Грамотність завжди була і буде перевагою в усному спілкуванні і вираженні думок на папері. Грамотно викладений текст дає читачеві упевненість, що до нього звертається освічена людина, що його автору можна довіряти. Тоді сенс і ідея, закладені в ньому, набувають надзвичайної сили.

Погодьтеся, що враження від тексту, який рясніє елементарними помилками, невірними закінченнями і відсутністю розділових знаків, погіршується. Особливо, коли автор представляє нібито закінчений продукт. Але навіть грамотний на перший погляд текст може сприйматися насилу через невірну логіку, складну структуру і неузгодженість речень.

Безумовно, не всі володіють так званою вродженою грамотністю. У цьому випадку на допомогу приходить фахівець — літературний редактор.

Часто автор не може поставити себе на місце читача, врахувати особливості сприйняття. Редактор бачить текст не тільки очима автора, але й читача одночасно. Він — саме той фахівець, який здатний зрозуміти, що хоче сказати аудиторії автор, і стати його однодумцем.


YEЛаскаво прошу! Мене звати Яна Єріна. Понад 15 років я професійно займаюся літературною обробкою текстів. І моє безпосереднє завдання — підготувати ваш текст до зустрічі з читачем.

Я відредагую текст у відповідності з його призначенням: авторський рукопис для передачі у видавництво, статтю для публікації в ЗМІ, інформацію про компанію для розміщення на сайті, наукову роботу для демонстрації керівнику.

Всім, хто зацікавлений в грамотному викладенні тексту, пропоную послуги літературного редагування, коректорської правки та перекладу тексту.


Переваги, які цінують замовники редагування:

Конфіденційність

Вам не варто турбуватися про пересилання ваших текстів третім особам. Я дотримуюсь беззастережної конфіденційності і авторських прав. Ніхто із сторонніх не дізнається про зміст вашого тексту і зміни, яких він зазнав.

Якість роботи

Мною сформований оптимальний процес роботи з багаторазовим вичитуванням, контролем якості та дотриманням норм мови. Всі виправлення, які вносяться у текст, автор побачить завдяки режиму відображення правок у редакторі MS Word.

Дотримання термінів

Терміни виконання вашого замовлення будуть залежати від загального обсягу тексту, від виду правки (див. розділ Інформація для авторів), а також моєї завантаженості на момент звернення. У будь-якому випадку ви отримаєте якісний результат.

Перед початком співробітництва у вас є можливість оцінити якість послуг і безкоштовно замовити пробне редагування фрагмента тексту.

Наша загальна мета — 

грамотність и легкість сприйняття ваших текстів!