Головна

Послуги редагування та коректури тексту в Україні

Якщо ви тут, отже шукаєте послуги редагування та коректури тексту в Україні.

Ласкаво прошу!

Мене звати Яна Єріна, і я професійний україномовний редактор із досвідом роботи понад 10 років у сфері літературної обробки текстів будь-якого жанру, форми, складності та тематики українською та російською мовами.

Стилістично грамотно викладений текст дає читачеві впевненість, що до нього звертається освічена людина. Тоді сенс, закладений у ньому, набуває надзвичайної сили. А ось текст з орфографічними помилками й неправильною розстановкою розділових знаків погіршує враження. Особливо, якщо це закінчений продукт – рукопис роману, наприклад.

У яких випадках необхідна допомога літературного редактора? Виправити орфографію й пунктуацію в тексті – лише частина його обов’язків. Редактор покращує сприйняття тексту читачем, працює з мовно-стилістичними засобами. Специфіка роботи редактора – побачити текст очима автора й читача одночасно. Головне в процесі редагування – стати однодумцем автора, не змінити хід його думок, зберегти індивідуальні особливості, авторську манеру викладати матеріал, підготувати текст до зустрічі з читачем.

Надаю послуги редактора віддалено:

  • літературне редагування тексту російською та українською мовою
  • коректура тексту російською та українською мовою
  • переклад тексту із російської на українську та з української на російську
  • технічне редагування дисертації та інших наукових робіт
  • оформлення бібліографічного списку літератури за ДСТУ
  • розроблення дизайну презентації

Остаточна вартість будь-якої послуги розраховується в індивідуальному порядку після аналізу тексту і залежить від складності роботи з ним. У блоці ЗАВЕРШЕНІ ПРОЄКТИ зліва або за посиланням у вас є можливість ознайомитися з моїм редакторським портфоліо.

Залишилися питання щодо послуги редагування та коректури тексту? Напишіть в чат й оперативно отримайте консультацію – я завжди онлайн!


Переваги, які цінують замовники послуги редагування та коректури тексту:

Конфіденційність

Пересилання ваших текстів третім особам виключено. Дотримуюсь беззастережної конфіденційності і авторських прав. Тільки я дізнаюся про недоліки вашого тексту до його редагування.

Якість роботи

Триразове вичитування, контролем якості та дотриманням норм Правопису-2109. Всі виправлення вносяться у текст у редакторі MS Word в режимі запису виправлень з коментарями.

Дотримання термінів

Терміни виконання вашого замовлення залежатимуть від обсягу тексту, виду правки (див. розділ ПРО ПОСЛУГИ) і моєї завантаженості під час звернення. У будь-якому разі отримаєте якісний результат в строк.

Перед отриманням послуги редагування та коректури тексту в Україні віддалено у вас є можливість оцінити її якість і безкоштовно замовити пробне редагування фрагмента.

 

Наша загальна мета грамотність и легкість сприйняття ваших текстів!