Головна

Грамотність завжди була і буде перевагою в усному спілкуванні і вираженні думок на папері. Грамотно викладений текст дає читачеві упевненість, що до нього звертається освічена людина, що його автору можна довіряти. Тоді сенс і ідея, закладені в ньому, набувають надзвичайної сили.

Погодьтеся, що враження від тексту, який рясніє елементарними помилками, невірними закінченнями і відсутністю розділових знаків, погіршується. Особливо, коли автор представляє нібито закінчений продукт. Але навіть грамотний на перший погляд текст може сприйматися насилу через невірну логіку, складну структуру і неузгодженість речень.

Безумовно, не всі володіють так званою вродженою грамотністю. У цьому випадку на допомогу приходить літературний редактор.

Часто автор не може уявити себе на місці читача, врахувати особливості сприйняття. Редактор бачить текст не тільки очима автора, але й читача одночасно. Він — саме той фахівець, який здатний зрозуміти, що хоче сказати аудиторії автор, і стати його однодумцем.


YE

Ласкаво прошу! Мене звати Яна Єріна. Понад 10 років я професійно займаюся літературною обробкою текстів.

Моє безпосереднє завдання — підготувати ваш текст до зустрічі з читачем.

Я відредагую текст у відповідності до його призначення:

 

 

  • авторський рукопис літературного твору будь-якого жанру і форми для передачі у видавництво;
  • статтю для публікації в ЗМІ або пост для публікації в блозі і соціальних мережах;
  • інформацію про компанію та її послуги для розміщення на корпоративному сайті;
  • дисертацію, магістерську роботу перед демонстрацією науковому керівнику.

Всім, хто зацікавлений в грамотному викладенні тексту, пропоную послуги літературного редагування, коректорської правки та перекладу тексту.


Переваги, які цінують замовники послуги редагування:

Конфіденційність

Вам не варто турбуватися про пересилання ваших текстів третім особам. Я дотримуюсь беззастережної конфіденційності і авторських прав. Ніхто із сторонніх не дізнається про зміст вашого тексту і зміни, яких він зазнав.

Якість роботи

Мною сформований оптимальний процес роботи з багаторазовим вичитуванням, контролем якості та дотриманням норм мови. Всі виправлення, які вносяться у текст, автор побачить завдяки режиму відображення правок у редакторі MS Word.

Дотримання термінів

Терміни виконання вашого замовлення будуть залежати від загального обсягу тексту, від виду правки (див. розділ ПРО ПОСЛУГИ), а також моєї завантаженості на момент звернення. У будь-якому випадку ви отримаєте якісний результат.

Перед початком редагування тексту книги у вас є можливість оцінити якість послуг і безкоштовно замовити пробне редагування фрагмента.

Наша загальна мета — 

грамотність и легкість сприйняття ваших текстів!