Як замовити послугу редактури і коректури тексту

Щоби замовити послугу редактури і коректури тексту, відправте відповідний запит на електронну пошту або в месенджер. У запиті вкажіть вид послуги, який вас цікавить і прикріпіть файл із текстом, який вимагає виправлення помилок.

Кількість знаків із пробілами можна порахувати, скориставшись інструкцією.

На літературне редагування тексту, коректорську правку або переклад приймаються файли у форматі doc, docx.

Я проведу редакційний аналіз тексту, подивлюся в статистиці файлу кількість знаків із пробілами, розрахую загальну вартість замовлення. У відповіді на запит я вкажу суму передоплати й терміни виконання редакційної роботи.

Скільки коштує літературне редагування тексту за 1 000 знаків із пробілами? Скільки коштує коректура тексту або переклад? Всі ціни на редакторські послуги в розділі меню ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ.

Щоб оцінити якість послуг, ви маєте можливість замовити пробне бескоштовне редагування фрагмента тексту (не більш ніж 2 000 знаків із пробілами), який вимагає вичитування і виправлення помилок, щоби побачити кількість правок у режимі виправлень. Для цього в меню рецензування необхідно виставити параметри Виправлення – Усі виправлення, а в підміню Показати виправлення – Виноски – Показати виправлення в виносках. Пропозиція дійсна для текстів в обсязі не менше одного авторського аркуша*.

Чи підходять вам умови співпраці, чи влаштовує якість тестового завдання – вирішувати вам. Будь ласка, повідомте мене про будь-яке ваше рішення. Я дотримуюся черговості надходження і виконання замовлень.

Якщо ви прийняли рішення скористатися послугою редагування, коректури або перекладу, я повідомлю реквізити банківської картки для оплати. З моменту надходження коштів і відповідного підтвердження, я розпочну роботу. В зумовлені терміни ви отримаєте файл з обробленим текстом. Вам залишиться лише прийняти роботу.

Оплата замовлень на редакторські послуги можлива частинами. Пропозиція дійсна для текстів обсягом 200 000 знаків із пробілами й за умови стовідсоткової передоплати за кожну частину – авторський аркуш*. Орієнтовно робота з ним триває упродовж тижня й довше, якщо текст під час редакторського аналізу або пробного редагування фрагмента ідентифікований як складний. Терміни за схемою роботи частинами можуть дещо розтягуватися. Початок редагування наступного авторського аркуша залежить від фінансових можливостей замовника і продовжиться тільки після внесення передоплати за наступну частину.

* Обсяг 1 авторського аркуша дорівнює 40 000 знаків з пробілами.

Якщо залишилися питання щодо того, як замовити послугу редактури і коректури тексту з будь-якого міста в Україні, зверніться, будь ласка, в месенджер.