Послуги редактора і коректора для авторів і письменників

Якщо вас цікавлять розцінки на послуги редактора і коректора в Україні віддалено, зверніться до розділу меню ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ.

Літературне редагування тексту

Літературне редагування та вичитка тексту редактором виконується тільки в файлах форматів doc, docx.

У процесі літературного редагування розрізняють такі основні види правки: правку-вичитку, правку-скорочення, правку-обробку, правку-переробку.

Правка-вичитка — самостійний вид редагування тексту, в основному застосовується при підготовці до випуску перевидань, а також документальних матеріалів різного характеру.

Правка-скорочення — вид редакторської обробки рукопису, завдання якого досягти стислості викладу без шкоди для змісту. Правка-скорочення покликана усунути такі недоліки твору, як розтягнутість, непотрібні повтори, захаращення однотипними фактами і дрібними подробицями.

Правка-обробка — найбільш поширений вид редакторської роботи з текстом і найбільш затребувана авторами-замовниками процедура правки текста. В значній мірі передбачає і правку-вичитку, і правку-скорочення. Ідеться про таке редагування рукопису книги, після якого вона гідна стати видавничим оригіналом.

Що являє собою правка-обробка в розділі Літературне редагування тексту.

Правка-переробка — рерайтинг тексту — специфічна форма редагування тексту, яка застосовується при підготовці до видання рукописів тих авторів, які недостатньо добре володіють нормами літературної мови. Редактор майже повністю переписує текст на основі авторського фактичного матеріалу. Тому вартість послуги вища за вартість правки-обробки.

 

Коректура тексту

Коректорська вичитка — це робота з текстом, який пройшов обов’язковий етап літературного редагування.

Виконується в файлах форматів doc, docx й на готовому зверстаному макеті у форматі pdf в режимі коментарів за умови, що замовник знає його обсяг в знаках із пробілами.

Що передбачає цей процес – в розділі Коректура тексту.

Редактор працює з текстом як з твором, а коректор — як з диктантом.

 

Технічне редагування тексту

Технічне редагування текстів видань — це прикінцева правка матеріалу з метою забезпечення його високоякісного поліграфічного виконання перед відправленням до друку.

Завдання технічного редактора перевірити все, що визначає формат майбутніх друкованих сторінок.

 

Щоби замовити послуги редактора і коректора або отримати консультацію, зверніться в будь-який з месенджерів.