Смислове редагування рукопису роману

Литературное редактирование рукописи романа

Завжди відчуваю легкий смуток, коли завершується робота над проєктом з літературного та смислового редагування. Нечасто зближуєшся з автором настільки, що здається, давно його знаєш, хоча це всього кілька місяців роботи в щоденному контакті з ним. Так Telegram познайомив мене з молодою письменницею з Дніпра — Анастасією Бегерус та її романом у жанрі фентезі «Сервур: таємниці забороненого лісу». Цікавий, інтригуючий сюжет і персонажі, образи яких читач обов’язково уявить такими, якими задумала їх авторка, і, звичайно, несподіваний фінал.

З синопсису: «Одного ранку хлопчик-сирота на ім’я Бран Каллаган прокидається в сирому і досить похмурому підвалі, на похилених полицях якого знаходить різні баночки з дивними есенціями, черепа хижих звірів та інші атрибути зовсім іншого світу. У цьому загадковому місці виявляється не він один. Четверо підлітків родом з того ж села, що і сам Бран, стали мимовільними жертвами таємничого викрадення».

Інтригує?

Виконано смислове редагування рукопису роману: усунені логічні та стилістичні недоліки, виправлені орфографічні та пунктуаційні помилки, надмірність (плеоназми), тавтологія. Змінена композиція, переформатовані глави для логічного завершення думки в одній з переходом до наступної. Автору надано рекомендації щодо доопрацювання в частині діалогів та авторських описів подій у сюжеті з подальшим повторним вичитуванням редактором.

Відгук про співпрацю

Поиск литературного редактора для своей первой книги — не самое простое дело. Зачастую автор относится к своему произведению, как к ребенку, а потому боится доверить его кому-то, кроме самого себя. Так было и со мной. Я думала, что смогу заняться вычиткой самостоятельно, но после неоднократных попыток поняла, что мой взгляд замылился, и, если уж я действительно хочу для своего творения большого будущего, мне нужен человек, способный трезво оценить то, что я написала, способный привести в порядок созданный мною мир. К счастью, с таким человеком мне повезло. Яна — профессионал, к которому хочется вернуться вновь. Редактор, который подталкивает обтесывать свой слог, думать над смыслом действий каждого персонажа, над полнотой композиции рукописи. Знаю наверняка, что со всеми последующими работами буду обращаться именно к Яне и творить вместе с ней новые продуманные миры.

Анастасия Бегерус

Обсяг тексту: 700 000 знаків із пробілами

Послуга: смислове редагування рукопису роману

Інші завершені проекти з наданням послуги зі смислового редагування книги в розділі Портфоліо.