Редакторське портфоліо

Потрібен українськомовний редактор книги – рада вам допомогти зробити її краще.

З 2008 року обсяг мого редакторського портфоліо налічує 100+ мільйонів знаків текстового матеріалу різної тематики українською та російською мовами.

Щоб отримати уяву про якість обробки тексту редактором, ви маєте можливість замовити пробне редагування фрагменту обсягом не більше 2000 знаків із пробілами. Послуга бесплатна.

Розрахувати вартість літературного редагування книги або будь-якого іншого тексту ви можете самостійно, якщо знаєте його обсяг в знаках з пробілами. Відправте текст на редакторський аналіз електронною поштою або в мессенджер з відповідним запитом.

 

Географія авторів-замовників моїх послуг охоплює не лише територію України. До мене звертаються з Азербайджану, Білорусі, Бельгії, Вірменії, Греції, Грузії, Єгипту, Ізраїлю, Іспанії, Італії, Канади, Кіпру, Литви, Німеччини, Нової Зеландії, Норвегії, ОАЕ, Південної Кореї, Польщі, Росії, Словаччини, США, Франції, Чехії, Естонії.

Я вдячна всім замовникам моїх послуг за виявлену довіру й неодноразове звернення!

 

 

Якщо вам потрібен українськомовний редактор книги, вас цікавлять умови співпраці або вартість послуг, будь ласка, зверніться до відповідних розділів в меню або за консультацією в будь-який месенджер.

 

Підпишіться на канал в Телеграм