Редагування тексту книги «42 дні»

Автор книги «42 дні» Андрій Воронцов народився в східній Україні, в місті Маріуполі. Займається розвитком спортивної боротьби на міжнародному рівні. Відвідав понад 70 країн. На початку лютого я закінчила редагування тексту книги для подальшого видання і поширення.

У 2014 році здійснив благодійний Одиночний велопробіг з міста Брест (Франція) до столиці України – міста Києва. Протяжність маршруту склала 4 100 кілометрів, яку він підкорив за 42 дні. Основною місією велопробігу було привернення уваги до проблеми онкологічної захворюваності дітей та збір коштів для тяжко хворих пацієнтів онкологічного центру «Дача», який перебуває під опікою благодійного фонду «Запорука».

Через шість років після велопробігу, Андрій вирішив написати книгу про цю акцію і труднощі, з якими він зустрівся під час підготовки подорожі і вже в дорозі. Вирушаючи в дорогу, в розпорядженні у нього був лише велосипед, намет, карта і кілька комплектів змінного одягу. На весь час велопробігу він повністю відмовився від фінансових коштів і розраховував лише на підтримку людей, яких зустрічав у дорозі:

«Цей досвід повністю перевернув мою свідомість і дав найпотужніший поштовх у власному житті. Про все це і оповідає моя книга, яка допоможе читачам отримати додаткову мотивацію».

Обсяг тексту: 300 тис. знаків із пробілами

Мова: російська

Послуга: редагування тексту книги

Читайте також: