Головна

Грамотність завжди була і буде перевагою в усному спілкуванні і вираженні думок на папері. Грамотно викладений текст дає читачеві упевненість, що до нього звертається освічена людина, що його автору можна довіряти. Тоді сенс і ідея, закладені в ньому, набувають надзвичайної сили.

Погодьтеся, що враження від тексту, який рясніє елементарними помилками, невірними закінченнями і відсутністю розділових знаків, погіршується. Особливо, коли автор представляє нібито закінчений продукт. Але навіть грамотний на перший погляд текст може сприйматися насилу через невірну логіку, складну структуру і неузгодженість речень.

Безумовно, не всі володіють так званою вродженою грамотністю. У цьому випадку на допомогу приходить фахівець — літературний редактор і коректор текстів.

Часто автор не може поставити себе на місце читача, врахувати особливості сприйняття. Редактор бачить текст не тільки очима автора, але й читача одночасно. Він — саме той фахівець, який здатний зрозуміти, що хоче сказати аудиторії автор, і стати його однодумцем.


YEЛаскаво прошу! Мене звати Яна Єріна. З 2004 року я професійно займаюся літературною обробкою текстів. І моє безпосереднє завдання — підготувати ваш текст до зустрічі з читачем.

Я відредагую текст у відповідності з його призначенням: авторський рукопис для передачі у видавництво, статтю для публікації в ЗМІ, інформацію про компанію для розміщення на сайті, наукову роботу для демонстрації керівнику.

Пропоную вам послуги редагування, коректури, перекладу тексту.


Кого можуть зацікавити мої послуги:

  • копірайтерів і контент-студії, які створюють наповнення для сайтів або рекламні матеріали;
  • PR-фахівців, які готують візуально-текстові матеріали для ЗМІ;
  • дизайнерів і рекламні агентства, перед якими стоїть завдання створити бездоганний текст;
  • авторів-письменників, які пишуть художні твори в різних жанрах прози;
  • журналістів, видавців і блогерів;
  • всіх, хто зацікавлений в грамотному викладенні тексту.

 


Переваги, які цінують більшість клієнтів:

Конфіденційність

Вам не варто турбуватися про пересилання ваших текстів третім особам. Я дотримуюсь беззастережної конфіденційності і авторських прав. Ніхто із сторонніх не дізнається про зміст вашого тексту і кількість правок, яких він зазнав.

Якість роботи

Мною сформований оптимальний процес роботи з багаторазовим вичитуванням, контролем якості та дотриманням норм мови. Всі виправлення, які вносяться у текст, автор побачить завдяки режиму відображення правок у редакторі MS Word.

Дотримання термінів

Терміни виконання вашого замовлення будуть залежати від загального обсягу тексту, від виду обробки (редагування, коректура, переклад), а також моєї завантаженості на момент запиту. У будь-якому випадку ви завжди отримаєте якісний результат.

Перед початком співробітництва у вас є можливість оцінити якість послуг і безкоштовно замовити пробне редагування/коректуру фрагмента тексту (не більше 2000 знаків з пробілами), який потребує вичитки і виправлення помилок, щоб побачити кількість правок або тестовий переклад фрагмента тексту (не більше 1000 знаків з пробілами).

 

Наша загальна мета —

грамотність и легкість сприйняття ваших текстів!